UV záření

Vysoce odolné proti UV záření

Nepropustné

Odolné proti vodě a vlhkosti.

Mrazuvzdorné

Odolné proti ledu a sněhu.

Ohnivzdorné

Protipožární bezpečnost je důležitou vlastností každé budovy.

Nízko údržbové

Udržuje se snadno za vynaložení jen minimální námahy.

Naše značka je Externall®

Produkty opatřené dvěma vrstvami práškových barev

  Vysoká odolnost

Dekorační proces u výrobků Externall umožňuje vytvářet různé efekty v podobě dřeva pomocí postupu, který spočívá v nanesení první základové vrstvy práškové barvy a druhé krycí vrstvy polyesterové práškové barvy v jiném odstínu. Tímto způsobem se dosahuje těch nejlepších estetických vlastností a nejvyšší odolnosti proti UV záření a atmosférickým vlivům.

  100% ekologický

Recyklace hliníku nejen šetří energie, ale zabraňuje i těžbě dalšího nerostu bauxitu, ze kterého se hliník vyrábí. Každý rok recyklace hliníku nahradí téměř 5 % celosvětové těžby bauxitu.

   Máme smysl pro detail.

Naše zkušenosti jsou osvědčené a naši evropští zákazníci si nás váží proto, že jim zaručujeme provedení projektů a zakázek s maximální odbornou péčí, za použití kvalitních materiálů včetně zákaznické podpory a technického servisu.

Naše produkty

Naše projekty

  • Fence public garden
  • Private Stables
  • Private Villa Fence
  • Fence Public Park
  • Gazebo

Proč si vybrat právě nás?


    Efekty dřeva

REAL WOOD je v současné době nejmodernějším systémem, který trh pro zušlechťování hliníkových profilů a desek může nabídnout. Díky systému nanášení dvou práškových barev lze dosáhnout dokonalého vzhledu imitujícího efekty dřeva.


  Zkušenosti

Dlouhodobé zkušenosti společnosti General Trade Europe získané v oblasti výroby lakýrnických strojů a zařízení z ní učinily jednoho z nejvýznamnějších výrobců nátěry opatřených produktů pro exteriéry.


   Postup

The process of Externall decoration allows us to realize wood effects by transferring different colors of polyester powders directly in the layer of powder coating of the base, getting the best aesthetic characteristics and resistance against UV rays and weathering.

Kdo jsme?

Od roku 1968 společnost General Trade Europe projektuje a vyrábí stroje a zařízení pro lakýrnický průmysl, konkrétně pro nanášení práškových a tekutých barev jako povrchové úpravy kovů, dřeva, plastu a hliníku. Rozsáhlé zkušenosti, které v tomto oboru získala, z ní učinily jednoho z nejvýznamnějších výrobců lakýrnických strojů a zařízení. Krom toho společnost General Trade Europe vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu patentem  chráněných produktů pod obchodní značkou EXTERNALL, které tohoto technologického postupu využívají a jsou určené pro trh s městským mobiliářem a vybavování exteriérů obecně.READ MORE

Next Previous Testimonials

Prášek na práškovém systému zaručuje vysokou estetickou kvalitu, která je rozšířena o širokou škálu účinků, velmi vysokou odolnost proti UV záření a nízké výrobní náklady.

Zákazníci / Obchodní partneři / Certifikáty

Client
Client
Client
Client
Client
Client